Namas - Parduodamas didelis pastatas prie pagrindinio kelio Kaunas-Jonava, tinkamas komercinei veiklai, Kauno rajone, Karmėlavoje

Kraunamas paveikslėlis, palaukite.
1

Informacija

Kaina: 270,000 Eur Adresas: Vilniaus gatvė 11, Karmėlava
Būsena: Parduodama Miestas: Kauno rajonas
Kambariai: 8 Būklė: Dalinis įrengimas
Aukštas: 3 Plotas: 408 m²

Papildoma informacija

Parduodamas didelis, tinkamas komercijai, mūrinis namas su ūkiniu pastatu (kuris iš ismės yra atskiras namas) Kauno rajone, Karmėlavoje, Vilniaus gatvėje, su dideliu 14 arų žemės sklypu prie magistralinio kelio Kaunas-Jonava.
Didysis namas yra trijų aukštų mūrinis su mansarda. Didžiojo pastato inventorizuotas bendras plotas 408 kv. m. Ir dar apie 100 kv. m. yra neinventorizuota palėpė, todėl bendras plotas yra apie 500 kv. m.
Antrojo namo bendras plotas apie 150 kv. m. Antrasis namas – 2 aukštų mūrinis. Antrajame aukšte prieš 5 metus buvo kilęs gaisras (paskutinė nuotrauka).
Žemės sklypas 14 arų, bet nesunkiai galima padalinti į 2 sklypus: po 7 arus kiekvienam namui.
Į kiekvieną pastatą atskirai įvestos visos komunikacijos: elektra, dujos, vanduo, kanalizacija. Remontas paprastas, tvarkingas. Pastatus reikia pabaigti galutinai įrengti.
Pastatai gali būti šildomi tiek dujomis, tiek kietu kuru.
Į sklypą yra tiesioginis įvažiavimas iš magistralinio kelio Kaunas – Jonava (Vilniaus gatvės), bet nesunkiai galima suprojektuoti ir įrengti dar vieną papildomą įvažiavimą.
Pastatai ir vieta ideliai tinkami vystyti komercinai viešbučių, viešojo matinimo paslaugų ar parduotuvių veiklai: šalia Karmėlavos oro uostas; žymiosios XXL Karmėlavos cepelininės; sparčiai besiplečiant Kauno Laisvoji ekonominė zona, su daugybe įmonių ir įstaigų.
Kiti privalumai: graži aplinka; ramūs kultūringi kaimynai, geras susisiekimas su Kauno miestu, netoli parduotuvė, mokykla, darželis.

Kaina 270 000 eurų.

Kita informacija

Kontaktinis asmuo: Vidmantas.
Tel.: 8614 84500.

Panašūs pasiūlymai
European business masters 2024 - Okredo Stipriausi Lietuvoje 2023 Stipriausi Lietuvoje 2019 Stipriausi Lietuvoje 2018 Stipriausi Lietuvoje 2016 Stipriausi Lietuvoje Vadovai 2015 Stipriausi Lietuvoje 2015
European business masters 2024 - Okredo