Nekilnojamojo turto agentūra UAB „Agmindis“ – privataus kapitalo įmonė,  kuri savo veiklą pradėjo 2001 metais.

Esame veržli, ambicinga ir patyrusi nekilnojamojo turto bendrovė, kuri verčiasi nekilnojamojo turto pirkimu – pardavimu, nuoma, investiciniais projektais, visų rūšių kreditavimo bei teisinėmis paslaugomis.

Įmonės veiklos sritys: tarpininkavimas vykdant nekilnojamojo turto pirkimą – pardavimą ir nuomą; konsultacijos investicijų į nekilnojamąjį turtą, kreditavimo ir teisinio pobūdžio klausimais; visų rūšių paskolų teikimas; visų tipų nekilnojamojo turto ir kreditavimo pobūdžio dokumentų tvarkymas.

Per savo veiklos laikotarpį UAB „Agmindis“ yra sukaupusi didelę duomenų bazę, kuri leidžia analizuoti padėtį nekilnojamojo turto, paskolų ir teisinių paslaugų rinkose, stebėti rinkų svyravimo tendencijas, išskirti prioritetus keičiantis nekilnojamojo turto, kreditavimo ir įstatimleidystės aplinkoms. Didžiulės patirties dėka galime kvalifikuotai teikti nekilnojamojo turto paslaugas ir dirbti su investicijomis į nekilnojamąjį turtą. Taip pat sugebame pasiūlyti palankiausias visų rūšių kreditavimo bei teisinių paslaugų sąlygas.

Uždarosios akcinės bendrovės „Agmindis“ kolektyvą sudaro didelę patirtį turintys ir profesionalūs savo sričių specialistai.

Stipriausi Lietuvoje 2015Stipriausi Lietuvoje Vadovai 2015Stipriausi Lietuvoje 2016Stipriausi Lietuvoje 2016Stipriausi Lietuvoje 2019

European business masters 2024 - Okredo Stipriausi Lietuvoje 2023 Stipriausi Lietuvoje 2019 Stipriausi Lietuvoje 2018 Stipriausi Lietuvoje 2016 Stipriausi Lietuvoje Vadovai 2015 Stipriausi Lietuvoje 2015
European business masters 2024 - Okredo